Ahoj,
druhý den, neboli v pondělí, jsme se po velice vydatné snídani vydali k jezeru Balaton. Bloudili jsme po cyklostezce, ale nakonec jsme se všichni živí a zdraví dostali do cílové destinace. Někteří se schladili ve vodě, jiní třeba hráli beach volejbal s panem učitelem. Nechybělo ani prozkoumání břehu, kde jsme našli rybu, která už bohužel zažila lepší časy.
Odpočinutí jsme se vydali do obchodu doplnit zásoby a šli rovnou na oběd. Po obědě nechyběl slíbený odpočinek a už nás tahali ve vedru na hřiště, kde jsme málem byli pečení vaření. Hráli jsme týmové hry a nechybělo ani střílení ze vzduchovky o brumíky a tatranky. Taky jsme se byli schladit v bazénu a šli na večeři, ze které byli někteří méně nadšení.
Samozřejmě náš oblíbený učitel vymyslel super aktivitu a vrhli jsme se na vyrábění našich totemů z přírodních materiálů, do čehož jsme se všichni nadšeně pustili. Pak už chyběly jen hry, které nevím, jak se jmenují, ale všichni jsme se hodně nasmáli a užili jsme si to. Celí zničení a unavení jsme pak šli na pokoje a spát. Někteří si k tomu teda pustili i ukolébavky, aby usnuli a byli vyspaní na další den, i když silně pochybuju, že to pomohlo.
Natálie Raszková, Mariana Krupová, Melanie Vašendová, žákyně 9. třídy